Kiçiköy, Hoca Ahmet Yesevi Cad. 8/A, 38280 Talas/Kayseri

Anahtar Teslimi Laboratuar Projesi”, belirlenen hedef uygulamalar, yönetmeliklerde belirtilen dedeksiyon limitleri ve bütçeler doğrultusunda en uygun laboratuar altyapısının seçimi, projelendirilmesi, tezgah ve cihazların yerleştirilmesi, altyapının temini, kurulumu, çalıştırılması ve kullanıcıların verilen eğitimlerle belirlenen uygulamaları yapabilecek duruma getirilerek laboratuarın faaliyete geçebilir hale gelmesi aşamalarını içeren kapsamlı bir süreci ifade etmektedir. Her bir proje kendine özgü nitelik ve gereksinimler barındırmaktadır.

Anahtar Teslimi Laboratuar kuracak firma yalnızca bir ürün listesindeki ürünlerin temin edebileceği firma değil; yatırımı yapacak olan firmaya deneyimleri çerçevesinde önerilerde bulunabilecek; çalışanlarının bilgi ve deneyimi, tedarikçileri, yerli ve yabancı iş ortakları ve referansları ile bir bütün olarak en üst kalitede ürün ve hizmet sağlayabilecek firmadır.

Dora Laboratuar olarak, müşterilerimizin bizlere duyduğu güven ve bağlılığı anahtar teslim projelerimizle de perçinlemeye devam ediyoruz. Bizimle çalışmayı tercih eden firmaları detaylarla boğmadan, yalnızca kritik karar aşamalarında sürece dahil ederek en iyi bildiğimiz iş olan laboratuarları en profesyonel şekilde teslim ederek başarılarına katkıda bulunuyoruz.