Kiçiköy, Hoca Ahmet Yesevi Cad. 8/A, 38280 Talas/Kayseri
İLAÇ, YAŞAM, BİLİM
Keşiften klinik onaya kadar analitik çözümler...
GIDA
Tarladan sofraya gıda güvenliği için güvenilir analiz!...
TEKSTİL
Güvenilir ürün için yasal gereklilikleri ve değişen tüketici ihtiyaçlarını doğru çözümlerle karşılayın!...
ÇEVRE
Daha Temiz bir çevre için yeni nesil çözümler!...
KLİNİK ARAŞTIRMALAR, ADLİ TIP
Kanıtları son teknolojiyle takip edin!...
PETROKİMYA, KİMYA
En zor uygulamalarımızı bile karşılayacak deneyim!...
ELEKTRONİK
İnovasyon için bilim!...
SERAMİK, METAL, MADENCİLİK
Doğal kaynakları yeniden keşfedin!...
MAKİNE, OTOMOTİV
Öncülerin çözümleri ile değişime liderlik edin!...

Dora Laboratuar

Anahtar Teslimi Laboratuar Projesi”, belirlenen hedef uygulamalar, yönetmeliklerde belirtilen dedeksiyon limitleri ve bütçeler doğrultusunda en uygun laboratuar altyapısının seçimi, projelendirilmesi, tezgah ve cihazların yerleştirilmesi, altyapının temini, kurulumu, çalıştırılması ve kullanıcıların verilen eğitimlerle belirlenen uygulamaları yapabilecek duruma getirilerek laboratuarın faaliyete geçebilir hale gelmesi aşamalarını içeren kapsamlı bir süreci ifade etmektedir. Her bir proje kendine özgü nitelik ve gereksinimler barındırmaktadır.

Anahtar Teslimi Laboratuar kuracak firma yalnızca bir ürün listesindeki ürünlerin temin edebileceği firma değil; yatırımı yapacak olan firmaya deneyimleri çerçevesinde önerilerde bulunabilecek; çalışanlarının bilgi ve deneyimi, tedarikçileri, yerli ve yabancı iş ortakları ve referansları ile bir bütün olarak en üst kalitede ürün ve hizmet sağlayabilecek firmadır.

Dora Laboratuar olarak, müşterilerimizin bizlere duyduğu güven ve bağlılığı anahtar teslim projelerimizle de perçinlemeye devam ediyoruz. Bizimle çalışmayı tercih eden firmaları detaylarla boğmadan, yalnızca kritik karar aşamalarında sürece dahil ederek en iyi bildiğimiz iş olan laboratuarları en profesyonel şekilde teslim ederek başarılarına katkıda bulunuyoruz.

Detay

Dora Laboratuar’ın öncelikli amacı, sunduğu ürün, hizmetler ve iş yapış şekli ile toplumun yaşam kalitesini yükseltmektir. 

Günümüz iş dünyasının temel sorumluluklarından biri, bir yandan toplumun ihtiyaçlarını karşılayacak etkin çözümler geliştirirken, bir yandan da üretim süreçlerinin ve tüketim alışkanlıklarının sonucu olarak ortaya çıkan çevre kirliliği gibi olumsuz etkileri minimuma indirmektir.  Dora Laboratuar, ‘koşullar ne kadar zorlayıcı olursa olsun, sorunun çözümü için anahtarın elimizde olduğu’ inancını benimsemiştir.  Yaratıcı fikirler üretmeye devam etmekte, beklentileri fırsata dönüştürmek için sürekli çaba sarf etmektedir. Dora Laboratuar, bu yaklaşımın sonucu olarak, çevreye ve topluma karşı olan hassasiyetlerini ön plana çıkarmakta ve sivil toplum kuruluşları (STK) ve resmi kurumlarla ortak çalışarak projelerde yer almaktadır. Sosyal sorumluluk projelerine dahil olmak, iş dünyasındaki ve daha geniş bir bakış açısıyla tüm toplumdaki hassasiyetin ve çözümlere nasıl katkı sağlanabileceği yolundaki farkındalığın artması açısından önem taşımaktadır.

Dora Laboratuar’ın misyonu gelecek nesiller için daha mutlu ve müreffeh bir ülke yaratma gayesine katkıda bulunmaktır. Bu zamana kadar, TEMA ve Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile yürütülen Ağaçlandırma Projesi ve TOFD (Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği) ile birlikte yürütülen projeler gibi sosyal sorumluluk projelerine kaynak ayrılmıştır.

Ürün ve hizmetlerin satışından elde edilen gelirin bir bölümü belirli bir düzen dahilinde sosyal sorumluluk projelerine aktarılmakta; satılan bir cihaz kimi zaman bir fidana dönüşerek doğaya dönmekte, kimi zaman özgürlüğü hayal edenlere umut olmaktadır.

Detay

Dora Laboratuar hakkında ​güncel bilgiler ve yeniliklerden haberdar olmak… Basın bültenleri ve kupürleri; ilanlar ve görsel arşivimize erişmek için detaylı bilgiye tıklayın...​

Detay

Yıldızın Dora Laboratuar’da parlasın!.. Geleceğini hazırlamak ve iş başvurusu yapmak için yıldıza tıkla...

Detay